
Автосканер Delphi DS150E V3.0 OBD2 Bluetooth 3 в 1 (TP010122)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010122
2 353 ₴
Показати оптові ціниАвтосканер Delphi DS150E V3.0 OBD2 Bluetooth 3 в 1 дозволяє проводити діагностику легкових автомобілів і легких фургонів (починаючи з 1988 року випуску), діагностику легких та важких комерційних автомобілів, автобусів та причепів (починаючи з 1995 року випуску), GENERIC діагностику (шкідливих викидів автомобілів). Підтримує до 50 різних марок авто.
Працює з OBD2 інтерфейсу. Підтримка протоколів: 2x HS CAN (ISO 11898-2), SW CAN (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL і SPI (аналоговий вхід, вихід 5 В).
Автомобільний сканер має автонастроювання на потрібну напругу, автоматичне визначення типу контролера в автомобілі, зчитування номера шасі, - все це гарантує автоматичний вибір моделі і правильний підбір параметром діагностики.
Пристрій може записувати параметри в режимі реального часу. Для того, щоб скористатися цією функцією, необхідна MicroSD карта, яка не входить в комплект.
Перегляд всіх систем автомобіля і відображення кодів несправностей
Характеристики автосканер:- Діагностика легкових автомобілів і легких фургонів (починаючи з 1988 року випуску),
- Діагностика легких та важких комерційних автомобілів, автобусів та причепів (починаючи з 1995 року випуску),
- Працює з OBD2 інтерфейсу,
- Підтримка протоколів: 2x HS CAN (ISO 11898-2), SW CAN (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL і SPI (аналоговий вхід, вихід 5 В),
- Автонастройка на потрібну напругу,
- Автоматичне визначення типу контролера в автомобілі,
- Зчитування номера шасі,
- Перегляд всіх систем автомобіля,
- Відображення кодів несправностей,
- Запис параметрів у режимі реального часу («Чорний ящик»),
- GENERIC діагностика (шкідливих викидів автомобілів),
- Підтримує до 50 різних марок авто,
- Мультикольорова і звукової індикації,
- Функція звіту,
- Просте з підказками,
- Підключення до ПК через USB або Bluetooth,
- В комплекті USB-кабель і диск з ПО
- Довжина OBD2-кабелю: 0.9 м,
- Довжина USB-кабелю: 1.5 м
Комплектація:
- Автосканер,
- USB кабель,
- Диск з ПЗ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість підключення до комп'ютера | Так |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Сканери |
| Гарантія | 14 днів |
| Дисплей | без дисплея |
| Інтерфейс | Англійська |
| Марки авто | Мультимарочные |
| Новий, б/в | Новий |
| Операційна система | Windows |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип підключення | Кабель |
- Ціна: 2 353 ₴


